Najnowsze porady

Porady Ubezpieczenie AC

Ostatnie natężenie zamachów terrorystycznych skłania nas do rozważań na temat bezpieczeństwa, zarówno naszego i naszych bliskich, jak i naszego majątku w postaci domu czy samochodu. Najwięksi ubezpieczyciele w swojej ofercie posiadają już ubezpieczenia dedykowane pojazdom w przypadku zamachów terrorystycznych. Jak wygląda sprawa tego typu polis na rynku towarzystw ubezpieczeniowych? 

Read More21 lipca 2016 23:54 - Posted by Tomek

 RS4189_dreamstime_4756274Wielu z nas już zaplanowało tegoroczne wakacje. Niektórzy wybierają zorganizowane wycieczki, inni decydują się na spędzenie urlopu w kraju. Są też tacy, którzy wybierają się na zagraniczne wakacje na własną rękę – swoim samochodem. O czym warto pamiętać, planując taką podróż?

Read More27 czerwca 2014 06:39 - Posted by Tomek

RS4726_166618110Jak wiadomo ubezpieczenie AC jest nieobowiązkowe, lecz coraz więcej osób decyduje się na wykupienie auto casco dla aut firmowych. Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie i od czego nas chroni?

Read More4 czerwca 2014 06:44 - Posted by Tomek

kolizjaWypadek na drodze może przydarzyć się każdemu, niezależnie od stażu za kółkiem. Nie jest powiedziane, że sprawcą musisz być akurat Ty. Wracasz sobie spokojnie z pracy, za oknem już ciemno, pogoda również nie dopisuje… chwila nieuwagi ze strony kierowcy, który powinien ustąpić Ci pierwszeństwa i kolizja gotowa. Nie będziemy wnikać w tłumaczenia sprawy wypadku, wiadomo, że wina ewidentnie należy do niego. Problem jest taki, że kierowca nie posiada ważnego ubezpieczenia OC. Co teraz?

Read More11 lutego 2014 07:33 - Posted by Tomek

powódźW dzisiejszych czasach pogoda jest dość nieprzewidywalna. Niespotykany wcześniej grad wielkości piłek tenisowych czy bardzo silne, czasem huraganowe wiatry zdarzają się nawet w Polsce. Takie warunki atmosferyczne nie pozostawiają bez skazy naszych domów, samochodów czy innego mienia. Podpowiemy Wam, jak uchronić się przed szkodami, które mogą być bardzo dotkliwe dla portfela.

Read More24 stycznia 2014 07:08 - Posted by Tomek