Najnowsze porady

Porady Samochodowo

Na myśl o TYCH zakupach dreszcz przechodzi Ci po plecach? Prawdopodobieństwo, że Twój prezent się spodoba znów oceniasz na znikome? Masz już dość jego kwaśnej miny, a on ma dość kapci i krawatów? Bez względu na to, czy chcesz obdarować ukochanego czy kumpla, brata czy ojca – klucz do sukcesu jest jeden i ten sam: motoryzacja. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na samochodowe gadżety, które bardziej niż skarpetki uradują bliskiego Ci mężczyznę.

Read More22 stycznia 2016 12:25 - Posted by Tomek

Blonde and broken carWbrew pozorom, Assistance nie jest obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym, jak ubezpieczenie OC. Często myśli się tak, gdyż w wielu towarzystwach jest dodawany jako integralna część polisy. Natomiast jest to dobrowolna ochrona, polegająca na pomocy drogowej po unieruchomieniu pojazdu.

Read More5 lutego 2015 08:20 - Posted by Tomek

Leasing to prawie tak popularny sposób finansowania inwestycji, jak kredyt. To jedna z tych usług finansowych, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jak obecnie prezentuje się krajowy rynek usług leasingowych i jakie były jego początki? 

Read More4 listopada 2014 10:48 - Posted by Tomek