Najnowsze porady

Link4 – jakie opinie o firmie mają jej klienci?

Zastanawiając się nad wiarygodnością danej firmy, warto się przyjrzeć nie tylko opiniom profesjonalistów z danej branży, ale także opiniom klientów, czyli osób, które mają najbardziej realny związek ze świadczonymi przez towarzystwo ubezpieczeniowe usługami. Gdzie najlepiej jest szukac opinii o Link4?

Czy wszystkie opinie o Link4 są warte uwagi?

Link4 ma 1,5% udziału w rynku, a stosunek opinii na jego temat do udziałów wynosi 123 opinie. Tymczasem średnia ilość opinii o towarzystwach ubezpieczeniowych wg. Raportu Rzecznika Ubezpieczonych wynosi 75 opinii na temat każdej firmy. Wynik Link4 znacznie odbiega od średniej. Czy warto czytać wszystkie opinie o firmie? Wiadomo, że w sytuacji tak wielu opinii, nie wszystkie są napisane rzetelnie i obiektywnie. Należy pamiętać, żeby nie opierać swojej opinii o firmie lub konkretnej usłudze w całości na cudzych opiniach. Niech będą one wsparciem w zdobywaniu informacji, ale należy pamiętać, że opinia na temat firmy powinna zależeć głównie od własnych odczuć – każda sytuacja jest inna, zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dlaczego warto czytać opinie o Link4?

Czytanie opinii osób, które skorzystały już z danych usług, daje przede wszystkim możliwość zetknięcia się z podobnymi do naszych problemów i dowiedzenia się o istniejących rozwiązaniach. Jeśli np. masz problem dotyczący wykupionego ubezpieczenia lub nie wiesz, na jakie konkretnie się zdecydować – przeczytanie opinii innego klienta na ten temat może być pomocne w podjęciu odpowiednich działań.

Gdzie warto szukać opinii o Link4?

Opinie na temat firmy możesz przeczytać na forach internetowych. Dobrym źródłem informacji może być np. strona: ubezpieczenie.com.pl lub opiniuj.pl, lub forum-ubezpieczenie.pl. Na tego typu forach obecni i byli klienci Link4 wypowiadają się na temat firmy – komentują nie tylko ogólne wrażenie na temat firmy, pracowników, komunikacji z odpowiednimi podmiotami w przedsiębiorstwie, ale także wypowiadają się o konkretnych usługach i ich jakości oraz opłacalności dla klientów. Oczywiście, oprócz dobrych opinii na temat firmy zdarzają się także negatywne. One również są dobrym źródłem informacji, dzięki negatywnym opiniom możesz dowiedzieć się jak myślą o firmie jej klienci, którzy nie mają dobrych doświadczeń z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Pracuje w branży ubezpieczeniowej, interesuje się motoryzacją. Większość wolnego czasu spędza w garażu, ale nie przy samochodach, a przy perkusji.

14:22 | przez Tomek