Najnowsze porady

Link4 a konkurencja

Na Polskim rynku istnieje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, których usługi i produkty często są bardzo podobne. Jakie inne towarzystwa ubezpieczeniowe, poza Link4, masz do wyboru?

Link4 – kilka słów o firmie

Link4 to pierwsza firma, która zaczęła oferować na rynku polskim ubezpieczenia typu direct, czyli wygodnego sposobu ubezpieczenia samochodu przez telefon i Internet. Polityka, jaką obrało przedsiębiorstwo, spotkała się z uznaniem i aprobatą polskich kierowców. Na początku działalności, oferta Link4 dotyczyła głównie ubezpieczeń samochodu. Aktualnie oferta towarzystwa ubezpieczeniowego dotyczy także ubezpieczenia mieszkania i podróży. Link4 jest częścią RSA i czerpiąc z  jej ponad 300-letniego doświadczenia  i globalnej siły, systematycznie doskonali swoje produkty i usługi, aby zapewnić swoim klientom jak najlepszy standard ubezpieczenia. Od kwietnia 2014 roku Link4 jest częścią grupy PZU S.A.

Link4 a Allianz SE

Allianz oferuje ponad 70 ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie, a także fundusz emerytalny oraz pracownicze programy emerytalne. Towarzystwo ubezpiecza pojedyncze osoby, a także sprzedaje polisy grupowe dużym przedsiębiorstwom. W ofercie towarzystwa można znaleźć takie ubezpieczenia jak: ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników, ubezpieczenie na życie pomagające w razie problemów zdrowotnych oraz ubezpieczenie NNW.

Link4 a Proama

Proama to jedna z najszybciej rozwijających się firm, które oferują ubezpieczenia. Towarzystwo wyróżnia się przede wszystkim tym, że swoim klientom oferuję osobistego doradcę oraz zniżkę dla bezszkodowych klientów. Produkty ubezpieczyciela dostępne są również przez Internet, telefon, a także u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, a także ubezpieczenia mieszkaniowe oraz ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Istnieje również możliwość wykupienia ubezpieczenia osobowego. Proama aktualnie zatrudnia w Polsce ponad 600 specjalistów. Współpracuje z prawie 20000 osobami, które wykonują czynności agencyjne za pośrednictwem ponad 2000 agencji. Warto też wspomnieć, że towarzystwo w 2015 roku zlikwidowało około 60000 szkód.

Pracuje w branży ubezpieczeniowej, interesuje się motoryzacją. Większość wolnego czasu spędza w garażu, ale nie przy samochodach, a przy perkusji.

14:39 | przez Tomek