Najnowsze porady

4 pomysły na samochodowy prezent dla mężczyzny

Na myśl o TYCH zakupach dreszcz przechodzi Ci po plecach? Prawdopodobieństwo, że Twój prezent się spodoba znów oceniasz na znikome? Masz już dość jego kwaśnej miny, a on ma dość kapci i krawatów? Bez względu na to, czy chcesz obdarować ukochanego czy kumpla, brata czy ojca – klucz do sukcesu jest jeden i ten sam: motoryzacja. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na samochodowe gadżety, które bardziej niż skarpetki uradują bliskiego Ci mężczyznę.

Dla ukochanego – wieszak samochodowy

W trosce o odpowiednią prezencję Twojego ukochanego możesz ofiarować mu wieszak samochodowy. Wieszak mocowany jest do zagłówka i stanowi idealne rozwiązanie dla mężczyzn noszących marynarki. Dzięki niemu ta część garderoby nigdy się nie pogniecie, a Twój ukochany na pewno nie doświadczy problemu nieschludnej marynarki. Cena wieszaka: ok. 90zł.

Dla brata – alkomat

Z troski o brata warto mieć pewność, że nawet po najbardziej udanej imprezie wróci on bezpiecznie do domu. Alkomat w samochodzie może okazać się nieocenionym gadżetem, który da bliskiej Ci osobie możliwość kontroli swojego stanu i świadomego podjęcia odpowiedzialnej decyzji. Warto? My uważamy, że tak! Cena alkomatu: już od ok. 40zł.

Dla ojca – „awaryjny” komplet samochodowy

Dla taty polecamy zestaw złotej rączki, który przyda się w awaryjnej sytuacji na drodze. Komplet składa się z kamizelki odblaskowej, linki holowniczej, latarki, śrubokrętów, klucza, bezpieczników, plastikowych zacisków, rękawiczek, miernika ciśnienia i wielu innych tajemniczych rzeczy. Wszystkie zorganizowane zostały w poręcznej torbie, którą można wozić w bagażniku. Z takim zestawem nic nie powinno zaskoczyć żadnego kierowcę! Cena zestawu: ok. 350zł.

Dla kumpla – organizer bagażnika

Kumpel to bałaganiarz? Zafunduj mu porządek w samochodzie! Organizer bagażnika to forma torby podzielonej na przegródki i kieszenie, dzięki którym można szybko uporządkować bagażnikowy chaos. Zarówno spód, jak i boki torby, zaopatrzone są w rzepy, dzięki czemu nie przemieszcza się ona w czasie jazdy. Dla nas bomba! Cena organizera: ok. 50zł.

 

Gadżety nie tylko od święta

Jeśli nie chcesz czekać na specjalną okazję bysprawić radość bliskim Ci mężczyznom, możesz także śledzić facebookowe profile firm działających w branży motoryzacyjnej. Wiele z nich, np. towarzystwa ubezpieczeniowe, takie jak Link4, mają w zwyczaju ogłaszać konkursy, w których nagrodami są właśnie drobne gadżety samochodowe. Może więc warto w ten sposób „polować” na motoryzacyjne bajery dla mężczyzn, na których Ci zależy?

Mamy nadzieję, że ukochany wygląda teraz jak z żurnala, brat nigdy nie siada za kółko w stanie wskazującym na spożycie, tata na szczęście jeszcze nie musiał otwierać swojej „awaryjnej torby”, a kumpel w końcu uporządkował swój bagażnik. Prawdopodobnie już teraz wiesz, że motoryzacja to męska miłość. A także, że nie przez sam żołądek można trafić do serca…

Pracuje w branży ubezpieczeniowej, interesuje się motoryzacją. Większość wolnego czasu spędza w garażu, ale nie przy samochodach, a przy perkusji.

12:25 | przez Tomek